Mgr. Daniel Havlík 
Telefon:
Email:
od 2012 Moravskoslezský kraj Krajský úřad - Náměstek hejtmana kraje pro dopravu, silniční hospodářství, životní prostředí a zemědělství
od 2006 Obec Ludgeřovice - Starosta
od 2004 Městský úřad Hlučín - vedoucí odboru sociálních věcí 
od 1996 Pedagogicko psychologická poradna - speciální pedagog
Více informací zde...

  

 

Mgr. Josef Melecký
Telefon: +420 602 502 478
Email: josef.melecky@provalve.cz
Více informací zde...
 
 
 
 

 

Martin Hrdinka
Moderátor, scenárista, producent ...
Email:
Telefon:
Více informací zde...
 
 

 

Tomáš Petreček
Sportovec, horolezec, hasič - záchranář
Email:
Telefon:
Od roku 2000 pracuje u Hasičského záchranného sboru v Opavě, je členem reprezentačního týmu v Adventure race (tým Black Hill – Salomon/OpavaNet), věnuje se především horskému kolu, terénnímu a orientačnímu běhu, horol, plavání a kajaku. Je horolezec, účastní se také expedic na osmitisícové vrcholy.
Více informací zde...
 

 

MUDr. David Rumpík
Telefon:
Email:
Ve své odborné praxi se již 18 let věnuje léčbě neplodnosti metodami asistované reprodukce včetně programů darování a náhradního mateřství. Od července 2009 byl –za Českou gynekologicko-porodnickou společnost - členem komise pro náhradní mateřství zřízené při Ministerstvu spravedlnosti. Patří mezi průkopníky náhradního mateřství v České republice.  Spolupodílel se na zpracování oficiálního stanoviska SAR ČGSP v otázce náhradního mateřství.
V roce 2012 zahájil postgraduální vzdělávací program na Masarykově univerzitě v Brně. Téma – Etické a právní aspekty surogátního mateřství.
Více informací zde...
Videopozdrav

 

Ing. Libor Witassek
Podnikatel, kybernetik, manažer nadnárodní GCE Group se sídlem v Malmö
Člen představenstva mezinárodní poradenské skupiny Allied Consultants Europe se sídlem ve Stuttgartu a působností v 15 zemích Evropy. Vedoucí partner české společnosti DC VISION specializující se na budování organických systémů řízení. V rámci své profesní činnosti získal řadu českých i mezinárodních ocenění, prosadil se jako manažerský specialista u řady evropských i globálních manažerů. Je absolventem Vysokého učení technického v Brně v oboru Technická kybernetika, Univerzity M. Kopernika v Toruni v oboru Mezinárodní marketing management a na Dominican University v Chicagu získal titul MBA. Působí rovněž jako přední donátor v Nadačním fondu proti korupci.
 
 
 
 

 

 

MUDr. Roman Staněk
Člen redakční rady Urologie pro praxi, recenzent české urologie 
Více informací zde...
 
 
 
 

 

 

OMEZENI PROVOZU KAVARNY

AKTUÁLNÍ PROVOZ CENTRA ŽIVOTA 

Vážení a milí příznivci Centra života, oznamujeme Vám aktuální změny, které jsme přijali k provozu Centra života.

V období od 19. října do 3. listopadu 2020 bude provoz následující:

🟢 CENTRUM ŽIVOTA
🟢 ZÁSILKOVNA
od pondělí do pátku v čase 12 - 16 hodin

🟢 MASÁŽE
každé pondělí v časech 8, 9, 10, 11 hodin
nejbližší volné termíny jsou v pondělí 26. října 2020, objednávky přijímáme osobně, telefonicky 725 718 890, mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

🔴 KAVÁRNA
v uvedeném období bude UZAVŘENA

Děkujeme za pochopení a zachování stálé přízně 

Přidáno dne: 19. 10. 2020
 

NADAČNÍ FOND POŘÁDÁ VÝSTUP NA HOSTÝN - PŘIHLASTE SE VČAS!!!

Ahoj lidi, tak jak jsem Vám avizoval a sliboval, od dneška se můžete přihlásit na výlet, který pořádá náš nadační fond v rámci podpory 2. ročníku preventivní akce "Den uroonkologické prevence".

Výlet se uskuteční v sobotu 9. 9. 2017, kdy v 07:00h je sraz účastníků výletu v obci Chlebičov a odsud pojedou celkem 2 autobusy po trasách, 1. pojede ve směru Chlebičov-Opava-Hradec nad Moravicí-Fulnek-Jistebníku-Hranice-Teplice nad Bečvou - Opatovice - Bystřice pod Hostýnem, 2. pojede po trase: Chlebičov-Ostrava-Frýdek-Místek-Nový Jičín-Hranice-Teplice nad Bečvou-Opatovice-Bystřice pod Hostýnem.

První zastávka je v restauraci U Veličků v Opatovicích, zde si vypijete kávu nebo čaj a k tomu se zakousnete do dobrých koláčků z pekárny Bartošovice, pak pojedeme na parkoviště do Bystřice pod Hostýnem, odkud mobilní účastníci vyjdou pěšky na Hostýn, pro imobilní bude zajištěn odvoz vozidlem. Na vrcholu se rozdělíme na dvě skupiny, první skupina půjde s průvodcem na prohlídku muzea, rozhledny a dalších památek, druhá skupina si zajde na oběd, ve 13h se všichni sejdeme v bazilice, kde nám superior baziliky na Sv. Hostýnu požehná, poté si prohlédneme samotnou baziliku a pak se zase rozdělíme na dvě skupiny, první půjde na oběd a druhá půjde na prohlídku...

V 16:15h bude odjezd obou autobusů ze spodního parkoviště v Hostýnu. Dojedeme k vlakovému nádraží v Teplicích, kde se rozdělíme na tři skupiny, první skupina půjde s průvodcem na prohlídku okolí Hranické propasti, druhá skupina půjde na prohlídku Zbrašovské jeskyně a pro třetí skupinu bude zajištěna hodina wellness s bazénem a parní saunou v léčebném domu Janáček v Luhačovicích.

Od 18:30h je připravena večeře v lázeňském domu Bečva a po večeři se směle vydáme domů...

Všechny Vás srdečně zvu, startovné ve výši 550,-Kč můžete posílat na účet 4218494339/0800, VS: 992017, v poznámce uveďte "Pochod na Hostýn 2017" + vaše jméno, nebo pokud budete platit za více lidí, jména všech osob. Případně můžete startovné uhradit mě osobně.

Za celý organizátorský tým Vás všechny zve Pavel Novotný

 

DĚKUJEME PODRUHÉ

Vedení Beskydského rehabilitačního (dále jen BRC) centra zaslalo našemu fondu poděkování za obdržené dary. Jsme velmi rádi, že jsme mohli LD Golf patřící pod BRC přispět a rovněž nás těší, že se BRC stal oficiálním partnerem našeho fondu. Paní Anně Mičkové, které je staniční sestrou LD Golf při BRC přejeme hodně usměvavých dnů jako doposud...

Chtěla bych tímto jménem LD Golf poděkovat NF Pavla Novotného za obdržený dar ve formě polohovacího křesla a presovače. Především pacienti našeho léčebného domu Golf ocení a využijí polohovací křeslo. Jsme rádi že i naši pacienti umí ocenit naši práci a přejeme nadačnímu fondu hodně úspěchů v j...eho činorodé práci.

 

Za kolektiv všech pracovníků LD Golf staniční sestra A.Mičková.


První naší společnou akcí bude výstup na Lysou horu, který se uskuteční v rámci uroonkologické prevence dne 1. října 2016. Všichni jste srdečně zváni...

s pozdravem Váš Pavel

 

Přidáno dne 3. 8. 2016 

ČINNOST NAŠEHO NADAČNÍHO FONDU BYLA POPRVÉ ZMÍNĚNA V TELEVIZI POLAR

Televize POLAR odvysílala včera 23. 11. 2016 poprvé reportáž o činnosti našem nadačním fondu, konkrétně byla reportáž zaměřena na  "DNY UROLOGICKÉ PREVENCE v Havířově". Děkujeme moc paní redaktorce za upřímnost a koreknost a těšíme se na další spolupráci

 

S pozdravem Váš Pavel

 

Přidáno dne: 24. 11. 2016