KONTAKT  

Kde nás zastihnete

 

NF Pavla Novotného

Vrchní 280

747 31   Chlebičov

 

+420 604 455 673

 info@nfpavlanovotneho.cz

2. ročník uroonkologické konference 2018

Nadační fond Pavla Novotného se rozhodl pro úspěšném  1. ročníku Uroonkologické konference uspořádat 2. ročník. Tato konference se uskuteční ve dnech 24. až 25. května 2018.

Video-pozvánka zde:

Informace pro účastníky konference:

Bližší informace pro účastníky konference budou zveřejněny koncem ledna 2018.

Informace pro potencionální partnery konference:

Pokud Vás upoutávka a video reportáž z 1. ročníku konference zaujaly a chtěli by jste se podílet na organizaci této konference nebo chcete odprezentovat své produkty nebo jiné služby Vaší společnosti, ozvěte se prosím hlavnímu organizátorovi Ing. Pavlovi Novotnému na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: 604 455 673

Co Vám nabízíme:

  • účast pro min. dva zástupce vaši společnosti na této konferenci
  • prezentaci vaši společnosti během konference před jejími účastníky
  • vyčleněný prostor s přívodem proudu na 220V ve vstupní hale před konferenční místnosti pro partnery (můžete zde nabízet své produkty, letáčky, další vaši prezentační materiály, probíhají zde vaše schůzky s účastníky a dalšími partnery konference)
  • logo vaši společnosti na oficiálních prezentačních materiálech konference
  • umístění loga a názvu společnosti na písemných organizačních pokynech pro účastníky konference
  • umístění loga a nazvu společnosti na hlavní banneru konference umístěni loga a názvu společnosti ve výstupních materiálech konference (písemné abstrakty, video reportáž, výstup na webových stránkách www.nfpavlanovtenho.cz a dále na facebookovém profilu)
  • pomoc dobré věci, která je určena pro uroonkologické pacienty (předávání odborných a jiných zkušenosti při léčbě uroonkologických pacientů)

Odobrný program, partneři

Video z 1. ročníku uroonkologické konference

 

1. ročník onkologické konference 1. a 2. 6. 2017 hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích

Mezi jednu z hlavních činností, které se věnuje Nadační fond Pavla Novotného je uroonkologická prevence, vzdělávání veřejnosti a také rovněž lékařů a zdravotnického personálu v této oblasti. Nadační fond od svého zahájení podporuje nemocnice, zdravotnické zařízení, rehabilitační ústavu, denní stacionáře a obdobná zařízení, která se nacházejí v Moravskoslezském kraji. Jelikož velmi dobře víme, jak je důležité si navzájem předávat zkušenosti v léčbě uroonkologických pacientů, rozhodli jsme se každoročně uspořádat konference, která se bude primárně zabývat touto oblastí. Kromě zástupců lékařek, lékařů, zřizovatelů nemocnic se této konference zúčastní zástupci farmaceutických firem, výrobci zdravotnického zařízení, denních stacionářů, hospiců a dalších odborných firem. Naším cílem je, aby si tato konference našla u odborné veřejnosti své pevné místo v kalendáři a také, aby se výstupy z této konference staly důležitou součástí uroonkologické léčby pacientů. Děkuji tímto všem partnerům, především pak zástupcům Moravskoslezského kraje, kteří se rozhodli podporovat tuto naši myšlenku s pozdravem Ing. Pavel Novotný předseda správní rady.

 

Odborný program

Partneři