NOVINKY  

Našemu fondu byla udělena akreditace na další čtyři roky!

Máme důvod k oslavě!

Našemu fondu byla udělena akreditace Ministerstva vnitra ČR na další čtyři léta!

Akreditace se týká vysílání dobrovolníků v rámci dlouhodobé dobrovolnické služby v oblasti pomoci osobám zdravotně postiženým na území Moravskoslezského kraje v programu „Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného“.

Jsme moc rádi, že jsme tuto akreditaci obdrželi!

Můžeme tak v naší práci pokračovat a pomáhat těm, kteří to potřebují.

Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří nám pomáhají, spolupracují s námi a odporují nás.

Je to báječné!

  

Převzali jsme počítače od společnosti MONETA Money Bank!

Ve čtvrtek 9. 9. 2021 převzal zakladatel nadačního fondu Pavel Novotný v centrále MONETA Money Bank v Praze zcela nové 2 ks počítačů typu All in One!

Počítače použijeme na vysílání našich oblíbených Live Streamů „O Životě“ a také při organizaci pomocí onkologickým pacientům.

Společně s námi si počítače, tiskárny a další techniku převzali zástupci několika desítek dalších neziskových organizací z celé ČR.

Ještě jednou z celého srdce děkujeme zástupců MONETA Money Banka především pak jejich zaměstnankyni paní Anně Strnadové!

  

LIVE STREAM "O ŽIVOTĚ" - Petra PASTOROVÁ

Prázdniny jsou za námi a my pokračujeme s naším populárním LIVE Streamem "O ŽIVOTĚ".

Tentokráte jsme si na den 2. 9. 2021 pozvali úspěšnou vytrvalostní běžkyni, ředitelku úspěšného závodu OSTRAVA CITY Marathon a v poslední době také běžkyni horských výzev paní Petru Pastorovou.

V letošním roce se stane Nadační fond Pavla Novotného beneficientem charitativního běhu v délce 4,2 km během 60. ročníku OSTRAVA CITY Marathon. Kromě tohoto ročníku se paní Petry zeptá náš zakladatel Pavel Novotný na další otázky, mimo jiné nás bude zajímat její názor a pohybové aktivity mladých lidí.

Živě nás můžete sledovat na Live Streamu Facebooku, za záznamu pak na YouTubovém kanálu pod tímto odkazem https://www.youtube.com/channel/UCmPRaHokxSi8qPJjFT4Or1w

 Těšíme se na Vás!

  

Dne 12. 9. 2021 proběhl jubilejní 60. ročník OSTRAVA CITY MARATHON!

Dne 12. 9. 2021 jsme se už po čtvrté aktivně zúčastnili běžeckého maratonu s názvem Ostrava City Marathon, a však tentokráte se jednalo o jubilejní 60. ročník!

Dlouhý den začal pro nás už brzo ráno a skončil pozdě večer, ale stál jednoznačně za to!

Dovolte mi nyní, abych poděkoval organizátorům MK Seitl, hlavně panu předsedovi Otto Seidlovi a ředitelce závodu paní Petře Pastorové!

Zároveň děkuji všem dobrovolníkům a pomocníkům, kteří se podíleli na letošním ročníku. Bylo vás opravdu hodně!

A v neposlední řadě poděkování patří také naším koordinátorkám paní Zuzaně Seibertové a Šárce Martiníkové, obsluze kavárny Monice Růžičkové Sukané a také moji manželce a zároveň člence správní rady Miroslavě Dudové-Novotné.

Všichni si zasloužíte obrovskou poklonu!

Zároveň bych chtěl poděkovat všem úžasným běžcům, kteří se zúčastnili charitativního běhu a přispěli tak na činnost našeho Centra Života a také na dar pro Dětskou kliniku hematoonkologie a hematologie Fakultní nemocnice Ostrava.

Pořadatelé nám na závěr oznámili, že se podařilo vybrat téměř 40.000, - Kč!

Ještě jednou děkuji, máte srdce na správném místě!

 

S úctou a pokorou Váš Pavel Novotný

  

Dne 12. 9. 2021 se uskuteční 60. ročník běžeckého festivalu Ostrava City Marathon!

Běžecký festival v centru Ostravy tzv. „Ostrava City Marathon“ se uskuteční dne 12. 9. 2021. Tento ročník je ročníkem jubilejním, jelikož se jedná již o 60 konání této báječné akce. Letos je součástí také vytrvalostní běh na 4,2 km, jehož výtěžek bude věnován našemu Nadačnímu fondu Pavla Novotného.

Neváhejte se registrovat na https://ostravacitymarathon.cz/, podpořit dobrou věc a ještě se skvěle pobavit!

Těšíme se na Vás!