NOVINKY  

NENECHME JE V TOM SAMOTNÉ - KAŽDÁ KORUNKA POMŮŽE!!! PROSÍME O SDÍLENÍ !!!!!!!

 

Všechny Vás zdravím.

Od zítřejšího dne můžete VŠICHNI PŘISPĚT na vyhlášenou veřejnou sbírku, která je určená pro pozůstalé a zraněné z nepochopitelného činu jedince ze dne 10. 12. 2019.

O této šílené události bylo napsáno už mnoho, a jelikož za ten poslední týden jsem Vám všem odpovídal na stovky telefonátů, sms zpráv nebo emailů, rozhodli jsme se veřejnou sbírku vyhlásit i my!!!

VAŠE FINANČNÍ PROSTŘEDKY MŮŽETE POSÍLAT NA TRANSPARENTNÍ SBÍRKOVÝ ÚČET číslo: 20001 - 4218494339/0800, VS:1012019, v poznámce uveďte: "NAĎEJE". Peníze budete moci rovněž vhodit i do zapečetěných putovních pokladniček, které budeme mít umístěny na naších akcích a také na dalších místech.

Své peníze můžete posílat od zítřka 19. 12. 2019 až do 28. 2. 2020!!! Veškerý výtěžek bude následně věnován pozůstalým a zraněným po tomto útoku.

Průběžný stav budete moci od pátku sledovat na webovém odkazu, který Vám uvedu zítra.

Rovněž ke sbírce přikládám osvědčení Moravskoslezského kraje o vyhlášení sbírky. Po 28. 2. 2020 bude možno na sbírkový účet posílat peníze pro další účel, budeme chtít podpořit jednu rodinu tragicky zesnulé sestřičky, proto je v osvědčení uveden i tento účel veřejné sbírky.

PŘESTOŽE SE BLÍŽÍ VÁNOCE, PROSÍM VŠECHNY, KTEŘÍ JEŠTE NEPŘISPĚLI NA VEŘEJNOU SBÍRKU VYHLÁŠENOU FN OSTRAVA, O MALÝ PŘISPĚVEK!!!

BOLEST NA DUŠI NEZAHOJÍME, ALE PODPORU RODINÁM POSKYTNOUT MŮŽEME!!!

Prosím všechny z Vás, aby jste příspěvek sdíleli mezi Vaše známé, kamarády, přátelé a další fajn lidi...

s úctou Váš Pavel

 

 

 

Přidáno dne: 18. 12. 2019

Nadační fond Pavla Novotného ve spolupráci se Slezskou nemocnici v Opavě vyhlašuje VEŘEJNOU SBÍRKU určenou pro Onkologickou ambulanci interní kliniky Slezské nemocnice v Opavě. Více informací zde...

Nadační fond Pavla Novotného ve spolupráci s Nemocnicí s poliklinikou Havířov vyhlašuje VEŘEJNOU SBÍRKU určenou pro Oddělení klinické hematologie Nemocnice s poliklinikou Havířov. Více informací zde...

Nadační fond Pavla Novotného vyhlašuje VEŘEJNOU SBÍRKU za účelem zlepšení následné péče pro onkologické pacienty, zlepšení osvěty onkologických onemocnění urologického charakteru, zlepšení osvěty o poskytované nemocniční, ambulantní a následné lékařské péče pro děti a dorost, zlepšení vybavení nebo zajištění nových zdravotnických zařízení v nemocnicích, zlepšení podpory denních stacionářů, terapeutických dílen, hospiců. Více informací zde...